A Takıma yükselme mücadelesi keyif verdi - Büyükçekmece Tepecikspor

A Takıma yükselme mücadelesi keyif verdi

Yeni sezon hazırlıklarına start veren Büyükçekmece Tepecikspor’da forma savaşı tüm hızıyla sürüyor. Bunun nedeni ise altyapıdan çıkan genç takım oyuncularıyla dışarıdan denenmeye gelen oyuncular arasındaki takımda kalma rekabeti olduğu gözlerden kaçmadı.

11

Teknik Direktör Enver Şen ve kurmayları bütün oyuncuları en ince detaylarına kadar yakından takip ederek antrenmana çıkan genç oyuncuları her açıdan değerlendiriyorlar. Teknik Direktör Şen’in oyuncuları her açıdan daha iyi görmek ve değerlendirmek amacıyla sık sık kurmaylarıyla bir araya geldiği ve durum değerlendirmesi yaptığı kaydedildi.

33

Yeşil beyazlıların bu akşam Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda yaptığı çift kale maçta da kemik sesleri havada uçuştu. Genç oyuncular arasında yapılan çift kale maç kıran kırana geçti. Teknik direktör Şen ve kurmayları çift kale maçı tribünden izleyerek bol bol not tuttu.

22

Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, Onursal Başkan Temel Eyüboğlu ve diğer yönetim kurulu üyeleri de tam kadro halinde çift kale maçı takip etti. Bu arada genç oyuncuların çift kale maçta ortaya koydukları performans Teknik Direktör Şen ve ekibini oldukça memnun etti.