Büyükçekmece Tepecikspor’da Çokkeser dönemi - Büyükçekmece Tepecikspor
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
tr en fr de ru

Büyükçekmece Tepecikspor’da Çokkeser dönemi

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’da İlker Erdem’den boşalan Teknik Direktörlük görevine deneyimli çalıştırıcı Fethi Çokkeser getirildi.

Takımla yaklaşık bir haftadan beri idmanlara çıkan başarılı Teknik Adam Çokkeser, yeni takımı ile ilk kez yarın kendi sahalarında oynayacakları Erbaaspor maçında sahadaki yerini alarak resmen göreve başlamış olacak. Birçok takımı 3. Lige, 3. Ligden 2. Lige ve 2. ligden Spor Toto 1. Lige çıkarma başarısı gösteren Teknik direktör Fethi Çokkeser’in yardımcılıklarını Abdülkerim Koç ve Hasan Yazıcı yapacak.

Kaleci Antrenörlüğüne Cevdet Bilgin getirilirken, kondisyoner olarak ta Abdullah Biricik yeşil-beyazlı camianın başarısı için ter dökecek. Teknik ekip kadrosunda yer alan İsmail Öztürk ise Masör olarak bu kadronun içerisinde yer alacak. Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu ile Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu ile uzun bir görüşme yaptıktan sonra her konuda anlaşma sağlayan Teknik Direktör Fethi Çokkeser, kendisini ve ekibini sezon sonuna kadar Büyükçekmece Tepecikspor’lu yapan imzayı atarak resmen görevine başlamış oldu.

Burada olmaktan çok mutluyum

Kulüp Tesislerinde yapılan imza töreninin ardından gazetemize çok özel açıklamalarda bulunan Teknik direktör Fethi Çokkeser, yaptığı açıklamada şu sözlerine yer verdi. “Bu liglerin en tecrübeli kulüplerinden olan ve başarılarıyla herkesin dikkatlerini üzerinde toplamasını bilen Büyükçekmece Tepecikspor’un başarılı olması için burada olduğumuzu herkesin bilmesini istiyorum.

Yaklaşık 20 yılın üzerinde TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde profesyonel bir şekilde mücadele eden tecrübesiyle adından çok söz ettiren Büyükçekmece Tepecikspor’da göreve başlamış durumdayız. Büyükçekmece Tepecikspor’un şu anki durumunu çok iyi biliyoruz. Bir haftadan beri bu camianın içerisindeyiz ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu süreç içerisinde oyuncularımızı tanımaya çalıştık. Geçiş yıllarda birçok oyuncu ile de karşılıklı rakip olarak oynamıştık. Bu saatten sonra futbolcularımızı hem mental olarak hem de fizik olarak hazırlayarak Büyükçekmece Tepecikspor’u layık olduğu sıralamaya taşımak için mücadele edeceğiz.

Antrenörlerin görevi kulüplerin pozisyonları ne olursa olsun oyuncuları sahada antre etmek taktiksel olarak ta Türk futboluna yakışır Fair-Play içerisinde bir oyuncu grubunu bu liglere hazırlamaktır. Bizde bunun için buradayız. İnşallah belli bir zaman geçtikten sonra hem oyuncularımız olarak hem de taraftarımız ve kulübümüzü belirli istenilen noktaya getirmek için çaba göstereceğiz. Burada olmaktan çok mutluyuz, Allah yar ve yardımımız olsun” dedi.

 

 Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz
To the top