Emniyet Müdürü Yıldırım’dan tatlı ikramı - Büyükçekmece Tepecikspor

Emniyet Müdürü Yıldırım’dan tatlı ikramı

TFF 3. Lig 3. Grupta zirve mücadelesi veren Büyükçekmece Tepecikspor’un önceki gün çok özel bir ziyaretçisi vardı. Aslen Çorum’lu olan ve Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Murat Yıldırım, Büyükçekmece Tepecikspor’un geçtiğimiz hafta deplasmanda 3-1 mağlup ettikleri Çorum Belediyespor galibiyeti sonrası idmana gelerek oyunculara tatlı ikramında bulundu. Memleketinin takımı Çorum Belediyespor’u 3-1 mağlup eden yeşil-beyazlıları tebrik ettiğini söyleyen Emniyet Müdürü Murat Yıldırım, aslen Çorum’lu olduğunu fakat burada görev yaptığı için profesyonel futbol kulübü anlamında İlçenin takımı Büyükçekmece Tepecikspor’u desteklediğini söyledi. Oyunculara Pazar günü oynanacak olan Elaziz Belediyespor maçı öncesi moral depolayan Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürü Murat Yıldırım, Pazar günkü maçta yeşil-beyazlılara başarı dileklerini iletti.

Eyüboğlu’ndan teşekkür

Büyükçekmece Tepecikspor yönetim kurulu Üyesi Temel Eyüboğlu, Büyükçekmece İlçe Emniyet müdürü murat Yıldırım’a oyunculara yaptığı jestten dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Futbolu çok seven ve her zaman spor kulüpleriyle içli dışlı olan Murat Yıldırım bundan böyle Büyükçekmece Tepecikspor’un Fahri Üyesi olacağını söyledi. Büyükçekmece’mizin Emniyet Müdürü Murat Yıldırım’ı Büyükçekmece Tepecikspor’u olmasını sağlayacaklarını söyleyen Eyüboğlu, iç saha maçlarında kendisini takımın yanında görmek istediklerini söyledi. Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetini gizleyemeyen Emniyet Müdürü Yıldırım, fırsat buldukça maçların haricinde idmanlara da gelerek takıma gerekli desteği sağlamaya gayret edeceğini söyledi.

Kaptanlara özel ilgi gösterdi

Takımın kaptanları Caner Buluk ile Anıl Abanoz’a ayrı ilgi gösteren Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Murat Yıldırım, takımın ağabeyleri olarak bu ikiliye tatlıyı kendi elleriyle ikram etti. Diğer taraftan Çorum Belediyespor’a iki güzel gol atma başarısı gösteren Mehmet Arı’ya da ayrı bir yer ayıran Murat Yıldırım, tecrübeli oyuncuya kendi elleriyle tatlı ikramında bulundu ve diğer maçlarda da gollerine devam etmesini diledi. Tatlı ikramında Takımın Amigoları Muhammet Uçar ve Adem Çabuk’un yanı sıra Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu ile Sportif Direktör Hacı Osman Aslan ve Teknik Kadro da hazır bulundular.