Kupa programı açıklandı - Büyükçekmece Tepecikspor

Kupa programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabaka programı açıklandı. 25, 26 ve 27 Ekim tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabaka programı aşağıdaki gibi açıklandı.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3.ELEME TURU MÜSABAKALARI

                                                                                  25 Ekim 2016 Salı

PENDİKSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

PENDİK STADI

12.00

AMED SPORTİF FAALİYETLER

KEÇİÖRENGÜCÜ

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

13.00

KIZILCABÖLÜKSPOR

KOCAELİ BİRLİK SPOR

KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI

14.00

BANDIRMASPOR

SANCAKTEPE BELEDİYESPOR

BANDIRMA 17 EYLÜL STADI

14.00

24ERZİNCANSPOR

YENİ MALATYASPOR

ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI

14.00

ELAZIĞSPOR

OFSPOR A.Ş.

ELAZIĞ ATATÜRK STADI

16.30

GAZİANTEPSPOR

DÜZYURTSPOR

GAZİANTEP KAMİL OCAK STADI

17.15

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

FETHİYESPOR

RİZE YENİ ŞEHİR STADI

19.00

GALATASARAY A.Ş.

DERSİMSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

21.00

                                                                           26 Ekim 2016 Çarşamba

İNEGÖLSPOR

SARIYER

İNEGÖL İLÇE STADI

12.00

GÜMÜŞHANESPOR

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI

13.30

ÇORUM BELEDİYESPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI

14.15

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş.

ŞANLIURFASPOR

NECMİ KADIOĞLU STADI

14.30

KIRKLARELİSPOR

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

KIRKLARELİ ATATÜRK STADI

14.30

BOLUSPOR

ELAZİZ BELEDİYESPOR

BOLU ATATÜRK STADI

15.00

SAMSUNSPOR

MENEMEN BELEDİYESPOR

SAMSUN 19 MAYIS STADI

15.00

BALIKESİRSPOR

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

BALIKESİR ATATÜRK STADI

15.00

AFJET AFYONSPOR

ÜMRANİYESPOR

AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR

15.00

SİVASSPOR

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

YENİ 4 EYLÜL STADI

15.00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

MANİSA 19 MAYIS STADI

16.30

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUM

TUZLASPOR

ERZURUM KAZIM KARABEKİR

19.00

BURSASPOR

YOMRASPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

21.00

                                                                               27 Ekim 2016 Perşembe

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.

VEFA STADI

12.00

YENİ AMASYASPOR

DENİZLİSPOR

AMASYA 12 HAZİRAN STADI

13.30

AYDINSPOR 1923

ANTALYASPOR A.Ş.

ADNAN MENDERES STADI

14.30

KASIMPAŞA A.Ş.

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI

18.30

KAYSERİSPOR

BUCASPOR

KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS

21.00