Oyunu puana yansıtmakta zorlanıyoruz - Büyükçekmece Tepecikspor

Oyunu puana yansıtmakta zorlanıyoruz

Büyükçekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Enver Şen 5 haftalık görev dönemini değerlendirerek oynadıkları futbolu puana yansıtamadıklarını söyledi.

 “Sadece bir galibiyete ihtiyacımız var”

 Oynadıkları bütün maçlarda kazanmaya yakın bir oyun ortaya koyduklarını, mücadeleden memnun olduğunu ifade eden Şen “Bu hafta da Karagümrük maçında 1-0 öndeyken yaptığımız basit bir hatayla berabere kaldık. Oyun ve mücadele anlamında belli bir seviyeye geldik. Fakat puan durumundaki olumsuz tablo özgüven konusunda sıkıntı yaşatıyor. Takım olarak sadece bir galibiyete ihtiyacımız var. Karagümrük maçında da çok iyi oynadık. 1-0’dan sonra farkı arttıracak pozisyonları da bulduk. İkinci yarıda talihsiz penaltıyla skor 1-1’e geldi” dedi. Devre arasına kadar oynayacakları 3 maçta maksimum puanları toplamak istediklerini belirten Şen “Devre arasına kadar kazanacağımız maksimum puanlarla kapatıp devre arasında yapacağımız takviyelerle tekrar üst sıralara tırmanacağız”.

“Puan ve puanlar için mücadele edeceğiz”

Buca ile hafta sonunda oynayacakları maça da değinen Şen “Sahaya çıkıp puan ve puanlar için mücadele edeceğiz. Ligde her takım her takımı yenebilecek, puan alabilecek güçte. Takım olarak zor bir durumdayız ama ben gelecek için umutluyum. Bir takıma patlayacağız.” dedi.