Tepecikspor’dan çok ‘ÖZEL’ bir ziyaret - Büyükçekmece Tepecikspor

Tepecikspor’dan çok ‘ÖZEL’ bir ziyaret

TFF 3. Lig 3. Grupta son haftalarda aldığı başarılı neticelerle grubunda iddialı takımlar arasına girmeye başaran Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyesi Temel Eyüboğlu, Selim Eyüboğlu, Teknik Direktör Bülent Demirkanlı ve Ekibi, Futbolcular, Tesis personeli ve kulüp yöneticileri, önceki gün Büyükçekmece’ye yeni atanan İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Özel’e makamında hoş geldin ziyaretinde bulundular.

Kocaelispor galibiyetinin morali ile soluğu Büyükçekmece Kaymakamlığında alan Büyükçekmece Tepecikspor kafilesini Kaymakam Dr. Özel, mükemmel bir şekilde ağırladı. Memleketi Mersin’in Plakasını simgeleyen (33) Sırt Numaralı yeşil-beyazlı Büyükçekmece Tepecikspor formasını büyük bir mutlulukla Temel Eyüboğlu ve takım kaptanı Caner Bulut’un ellerinden alan Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, kendisine yapılan bu nazik ziyaretten ve formadan dolayı yeşil-beyazlı yönetime teşekkür etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Büyükçekmece Tepecikspor hakkında Temel Eyüboğlu’ndan bilgi alan Kaymakam Dr. Özel, takımın ikinci yarıda Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadındaki maçlarına gelerek takımın yanında olmaya gayret göstereceğini söyledi.

Büyükçekmece İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Özel’in kendilerini çok iyi bir ortamda ağırladığını söyleyen Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyesi Temel Eyüboğlu, memnuniyetlerini gizleyemedi. Takımın başarılı olması için Büyükçekmece Mülki Amirlerinin yanlarında görmek istediklerini söyleyen Eyüboğlu’nun bu çağrısına gerekli cevabı olumlu olarak veren Kaymakam Dr. Özel, takımın yanında olmak için gerekli desteği Büyükçekmece İlçesi olarak vermeye gayret edeceklerini söyledi. Ziyaretin ardından objektiflere poz vererek bu güzel anı ölümsüzleştiren Kaymakam Dr. Özel ve Büyükçekmece Tepecikspor kafilesi, fotoğraf çekiminin ardından Kaymakamlıktan ayrıldı.